Uspješno završen turnir u rukometu za dječake i mini rukometu Pinocchio

31.12.2012 15:28
D. Požarić
1
1
Proteklog je vikenda u porečkim sportskim dvoranama "Veli Jože" i onoj hotela Diamant završen rukometni turnir Pinocchio. 10 je klubova prijavilo svoje ekipe u dvije kategorije, pa je tako njih 7 nastupilo u kategoriji dječaka, a 14 u kategoriji mini rukometa.
Nakon uzbudljivih utakmica po skupinama i u razigravanju, najviše je uspjeha ostvarila Rukometna škola Karlovac, koja je slavila u obje kategorije te tako zasluženo ponijela titulu najbolje na turniru.
Karlovčani su u finalu "minića" (mini rukomet) slavili ispred riječkog Zameta, dok je Viškovo u borbi za treće mjesto pobijedilo kaštelirski "28. april".
Drugo mjesto u kategoriji dječaka osvojila je zagrebačka Dubrava, a treće mjesto zasluženo nosi riječki Zamet, rekao nam je Aleksandar Benčić , direktor tvrtke Yellow Ball koje je organizirala turnir .