Uporni Slovenac hoće i hoće iz LaCopa van pogrešnim smjerom

Lokalno
10.08.2006 00:00
D. Požarić
1
1
[slika1]Iako je prometna signalizacija u Poreču u jednakom stanju kao i prometnice (nikakva), potrebno je biti jako bandoglav pa ignorirati upozorenja iz dva automobila i sa jednog motocikla koji idu prema tebi i gestikuliraju ti kako ideš u pogrešnom, nedozvoljenom smjeru.
No, vozač Clija mariborskih oznaka nije se dao smesti pa je tvrdoglavo odlučio ne ići regularnim putem oko LaCopa, nego kraticom, u gužvu.
Raskrsnica i cesta pred semaforima bili su, kako je to ljeti slučaj u većem dijelu dana, zakrčene. Dobrih pet minuta gledali smo kako Slovenac pokušava proći ali ga nitko ne želi propustiti. No, svejedno je naposlijetku prošao, makar bi brže na cilj stigao "okolo-naokolo" pošto u tom trenutku, začudo, oko LaCopa nije bilo nikakve gužve.

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti