U razmaku od sat vremena dvaput ga zatekli pijanog za volanom
E7 5 L Vnb A proof g5afaeb6b1 640
Policija je jučer u razmaku od sat vremena dva puta zaustavila 35-godišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom pod utjecajem alkohola.
Najprije je u 1.10 sati na Trgu na mostu zaustavljen osobni automobil Fiat, pulske registracijske oznake, kojim je upravljao 35-godišnjak. Utvrđeno je kako da vozilom upravlja pod utjecajem 1,45 promila promila alkohola te da sa sobom nema vozačku dozvolu. Vozač je prekršajno kažnjen s 5.300 kuna i jednim mjesecom zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije te mu je određena zabrana upravljanja motornim vozilima u trajanju od 12 sati.
Nedugo potom, isti je prekršitelj zaustavljen u Vodovodnoj ulici. Određen mu je smještaj u posebne prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva te mu je izdan prekršajni nalog u iznosu od 20.300 kuna i šest mjeseci zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije.