Treća ŽNL - Sjever, 6. kolo: Funtana - Moela 2:2 (2:2)

1
1
1
2
U drugom je poluvremenu Funtana puno manje stvarala, igra je bila izjednačenija. Sudac nije svirao još jedan čisti penal za Funtanu, a napravio je još čitav niz grešaka na obije strane, počevši od nedavanja crvenog kartona nervoznom Marku Grgeti, koji ga je sigurno dvaput zaslužio. Momak je jednostavno pukao, i trener ga je bio prisiljen zamijeniti. Izgledalo je i kao da je taj isti trener uveo dodatnu pomutnju u obrambene redove svoje momčadi određenim čudnim rošadama, no to se, srećom, nije odrazilo na rezultat. Radin, koji je ušao u 59. minuti, unosi makar mrvicu krvi u napad Funtane u kojem su hibernirala dvojica prvotimaca. Njegove su dvije najbolje šanse u drugom dijelu: u 64. minuti pogađa stativu iz slobodnjaka, a u 88. minuti ima na glavi loptu koja je mogla riješiti susret, no ona ne uspijeva pronaći put do mreže. Gosti su svoju najizgledniju šansu propustili u 75. minuti, kad je Medojević pogodio stativu.

FUNTANA - MOELA 2:2 (2:2)
Funtana, igralište Funtane. Gledatelja: 100.
Sudac: Fonović (Tupljak). Pomoćnici: Brečević, Šibalić (obojica Labin).
Strijelci: 0-1 V.Matošević (28.), 1-1 Fabris (30.), 1-2 Popović (32.), 2-2 Herak (33.).
Žuti kartoni: Grgeta, Pranjić, Orlović (Funtana), Koprivnjak, Bjelobrk (Moela).
Funtana: Laković, Grgeta (68. Karabegović), Fabris, Palinkaš (59. Radin), Pranjić, Herak, Terzić, Ivković, Orlović (84. Čoga), Uljanić, Pangrac.
Moela: Vidonis, Sinčić, Drakulić (75. Čubrić), Jerončić, Božić, Koprivnjak, Hasani (38. Bjelobrk), Tota, V. Matošević (69. Medojević), I. Matošević, Žutelija (25. Popović).