Težak poraz porečkih rukometaša - RK Zagreb RK Poreč 44:16 (19:9)

03.03.2009 00:00
D. Požarić
1
1
Najteži poraz u svim utakmicama odigranim u najvišem rangu rukometnog takmičenja porečki su rukometaši doživjeli večeras od raspoloženih zagrepčana pred oko 400 gledatelja u Kutiji šibica.
Usprkos početnom vodstvu Poreča 1:3, prvaci države koje vodi novi trenerski duo Bašić-Maglajlija nisu dozvolili nikakvo iznenađenje i nemilosrdno su već u prvom poluvremenu natrpali mrežu inače izvrsnog Stevanovića za rezultat 19:9.
Usprkos izvrsnim obranama u prvom poluvremenu, Stevanović nije mogao skidati kontre domaćih igrača koji su prednost do kraja utakmice doveli do za Poreč zastrašujućih 28 golova prednosti - 44:16.