Stolnotenisačice SŠ Mate Balote najbolje na međužupanijskom takmičenju

SŠ Mate Balote
18.04.2011 06:00
Mihaela Peruško
1
1
Stolnotenisačice SŠ Mate Balote prve su na međužupanijskom natjecanju održanom 14. travnja u Otočcu.  Martina Rioža, Sanja Stankovska i Adriana Barbić djevojke su koje su pokazale najviše talenta i bile najbolje na natjecanju.
Igralo se na tri dobivena seta, odigrale su četiri meča, a najteži protivnik bila im je Duga Resa. Vrijedne cure već godinama treniraju stolni tenis i postižu sjajne rezultate. Martina Rioža , učenica 2. razreda komercijalnog smjera i kapetan ekipe, stolni tenis trenira desetak godina. Počela je u Kašteliru, a sada je članica zagrebačkog HASTK-a Mladost Iskon. Svakodnevno trenira s dečkima iz porečkog kluba, a vikendima igra na turnirima.
Sanja Stankovska , učenica 2. razreda ekonomskog smjera, stolnim tenisom bavila se 5 godina, a na inicijativu Martine uključila se u školsku ekipu. Adriana Barbić iz 1. razreda ekonomskog smjera, stolni tenis počela je trenirati prije 4 godine u Sv. Lovreču.
Ekipa se za međužupanijsko natjecanje intenzivno pripremala dva tjedna, dnevno po tri sata. Čestitke curama i njihovom treneru prof. Kordiću , te im želimo dobar plasman i na državnom natjecanju u Splitu!
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti