Slovenci pljačkali trgovine po Poreču i Rovinju — prijavljeni za osam krađa

Crna
D. Požarić
Ilustracija
Ilustracija
Izvor: PU istarska
Porečka policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad dvojicom slovenskih državljana — 24-godišnjakom i 26-godišnjakom — te utvrdila osnovanu sumnju da su u razdoblju od siječnja do svibnja ove godine počinili osam kaznenih djela krađe na području Istre.
Prema navodima istrage, dvojac je u pet navrata krao tehničke uređaje i parfeme iz trgovina na porečkom području, čime su oštetili zagrebačku tvrtku za nekoliko tisuća eura. Uz to, tereti ih se da su od ožujka do svibnja, u tri navrata, iz rovinjske poslovnice iste kompanije odnijeli parfeme, igraće konzole i multimedijalni sadržaj — nanoseći dodatnu materijalnu štetu.
Osumnjičeni su jučer, u poslijepodnevnim satima, uz kaznenu prijavu predani u pritvorsku jedinicu policije, gdje čekaju daljnji tijek pravnog postupka.
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti