Severina za doček Nove godine u Poreču

Lokalno
02.11.2019 17:16
D. Požarić
1
1
Porečane i njihove goste u 2020. godinu svojim će hitovima uvesti jedna od najvećih zvijezda hrvatske scene - Severina. Osim tradicionalnog velikog dočeka na Trgu slobode uz Severinu, na Trgu Matije Gupca održat će se paralelni doček uz DJ Stanka Bondžu, doček za najmlađe na Staru godinu u podne, a za reprizu dočeka već je rezerviran Night Express.
I ove su se godine Gradu Poreču u organizaciji događaja pridružile gradska Turistička zajednica te poduzeća Valamar Riviera i Plava laguna, a troškovi se dijele na četiri jednaka dijela, što predstavlja odličan primjer suradnje javnog i privatnog sektora, stoji u priopćenju iz gradske uprave.
Dodajmo tome kako su u tijeku intenzivne pripreme četvrtog izdanja Adventa Poreč, koji će tijekom prosinca u starogradsku jezgru donijeti brojne koncerte, predstave, besplatno klizalište i druga događanja, uz razne novitete. (dp)
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti