Serija zločina na Poreštini: Pokušaj pljačke bankomata u Poreču, bankomat oštećen i u Sv. Lovreču

Crna
27.04.2021 14:28
Foto: Pixabay
Foto: Pixabay
Nepoznati počinitelj (ili počinitelji) su noćas nakon ponoći oštetili bankomat u Svetom Lovreču, doznajemo iz Policijske uprave istarske. Nedugo nakon, zabilježen je i pokušaj provale u bankomat u porečkom naselju Viale.
Očevid u Sv. Lovreču je trenutno u tijeku, no saznajemo kako je riječ o bankomatu koji je prijašnjih godina već bio "žrtva" vandalističkog ponašanja. PUI je zaprimila dojavu u 2:05 sati, a na bankomatu je razbijeno staklo te je trenutno van uporabe.
Samo desetak minuta nakon dojave oštećenja u Sv. Lovreču, policija je u 2:15 sati zaprimila dojavu o pokušaju pljačke bankomata u Vialama. Na bankomatu su primjetna manja oštećenja, a očevid je trenutno u tijeku.
Trenutno se ne zna jesu li dva napada na bankomate povezana, te da li to djelo istih osoba. Više informacija javljamo uskoro. (ls)
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti