Seminar "Funkcionalni trening, slobodna borba, udarački sportovi i brazilski jiu-jitsu"
1
Veliki funkcionalni trening seminar u pulskoj dvorani InCage održati će se 02. travnja od 10 do 21 sat pod vodstvom četvorice trenera.
Emilio Troiano, poznati talijanski kondicijski trener, predstavit će funkcionalni trening koji se navodi kao budućnost i osnovna baza svakog sporta. „Svaki će sportaš, amater ili profesionalac ovom vrstom treninga moći postići vrhunske psihofizičke rezultate.“ - naglašava Troiano.
Gostovanjem „tate“ funkcionalnog treninga u Europi, treneri Josip Milanović i Denny Moscarda iz InCagea, koji ovu vrstu treninga odnedavno prakticiraju i u svojoj dvorani, pokušat će svojim članovima, ali i svim zainteresiranima, približiti ovaj najkompletniji način treniranja koji razvija sve bitne značajke jednog sportaša.
Kako je InCage najopremljenija sportska dvorana u ovom dijelu Hrvatske poznata kao meka borilačkih sportova, u seminaru sudjeluju i Mladen Kranjčec - glavni OFC-ov trener, Dubravko Čolić – stručnjak brazilskog Jiu-Jitsua te Zelg Galešić - MMA borac, koji se nedavnom pobjedom nad Leejom Chadwickom u Liverpoolu vratio na svjetska borilišta nakon gotovo godinu i pol dana profesionalne pauze.
Na radni seminar pozvani su svi sportaši – amateri ili profesionalci, treneri, ali i oni koji nikada nisu bili članovi sportske obitelji, a željeli bi to postati.
Trening je otvoren i besplatan za sve članove InCage-a, a svi ostali koji bi htjeli prisustvovati neka se prijave na InCage Facebook profil ili neka se prijave u InCage-u dan prije seminara.