Porečke odbojkašice u nedjelju dočekuju ŽOK Osijek
1
Porečke Superligašice ove nedjelje u 17 sati igraju utakmicu zadnjeg 14. kola prvog dijela prvenstva s odbojkašicama ŽOK Osijek u porečkoj dvorani Veli Jože.
Porečankama su potrebni bodovi pošto su Osječanke trenutno vodeća ekipa na tablici drugog dijela prvenstva sa 17 bodova, a iza njih su igračice OK Brda Split sa 16 bodova. Porečanke su treće s devet bodova u nesigurnoj poziciji jer ih slijede OK Split i Olimpik s osam i sedam bodova.
Pobjedom Porečanke osiguravaju mirniji nastavak, dok poraz donosi veliku neizvjesnost do kraja prvenstva. Zadnje dvije utakmice koje su Porečanke odigrale na gostovanjima u Zagrebu (OK Olimpik) i u Kaštelama pokazale su da mogu odigrati dobro, ali isto tako i izgubiti već dobivenu utakmicu (OK Olimpik). (ls)