Poreč: Zatvaranje prometnica povodom 24. Rallyja Poreč ovog vikenda

Lokalno Sport
29.09.2023 09:06
kb
Autor: Rally Poreč (Facebook)
U petak i subotu, 29. i 30. rujna u nešto izmijenjenom izdanju bit će održan 24. Rally Poreč 2023. Tim povodom u subotu, 30. rujna bit će zatvorena prometnica Žbandaj-Bačva-Vežnaveri cesta br. 50050 od 8 do 14 sati radi brzinskih ispita.
Porečki Rally bodovat će se za Prvenstvo centralno europske zone (CEZ), Međunarodno zonsko prvenstvo Hrvatske te Prvenstvo Hrvatske u rallyju te se očekuje dolazak posada iz desetak europskih zemalja.
Danas nakon 11 sati posade će pristupiti verifikaciji i tehničkom pregledu. U večernjim satima bit će održan ceremonijalni start na parkingu Žatika.
Sportski dio počinje u subotu startom i ciljem na Žatici. U jutarnjim satima bit će održana dva prolaska brzinskim ispitima Tar i Žbandaj dok se popodne posade sele na BI Kašćerga i Sveti Lovreč. Prve posade očekuju se na cilju nešto iza 18:30 na parkingu Žatika.
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti