Opijali dijete - završili pod istragom

Crna
28.07.2010 00:00
D. Požarić
Giardini, arhiva (N. L.)
Giardini, arhiva (N. L.)
Policija je utvrdila identitet triju osoba s jednog snimka koji ih prikazuje kako djetetu u dobi od jedne i pol godine na pulskom korzu daju piti tekućinu iz pivske boce, izvjestila je Nataša Rogić Jukopila iz PU istarske.
Ravnatelj pulskog Centra za socijalni rad Marino Folo kazao je da je djete zbrinuto i da će ostati na sigurnom s majkom dok policija ne utvrdi sve činjenice.
Snimak djeteta okruženog trima muškim osobama od kojih mu jedna daje da pije iz pivske boce pojavila se u ponedjeljak na jednom portalu pa je policija tragom toga identificirala muškarce koji su trenutno pod kriminalističkom istragom.
Neobičan i šokantan prizor prolaznik je na Giardinima snimio u nedjelju navečer kada je središtem grada prolazilo mnoštvo ljudi, ali nitko na prizor nije reagirao, niti ga spriječio.
Marino Folo kaže da je obitelj dječaka sa snimke poznata Centru za socijalni rad. Neslužbeno se doznaje da je jedan od trojice muškaraca dječakov 43-godišnji otac.
Glasnogovornica PU istarske Nataša Rogić Jukopila kazala je da će po završetku kriminalističkog istraživanja izvijestiti javnost o utvrđenim činjenicama i eventualnom daljnjem postupanju policije. (M. Ko. )
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti