Opatija Cup: Flavia Paliaga osvojila dvije medalje za svoju Finidu

Sport
25.04.2018 07:13
D. Požarić
Flavia Paliaga
Na međunarodnom karate turniru u borbama i izvođenju kata za sve uzraste Opatija cup održanom 22. travnja nastupila su 383 karatista iz 48 klubova i 4 države. Porečku je „Finidu” izvrsno predstavila Flavia Paliaga koja je u dvije uzrasne kategorije u katama osvojila dvije medalje.
U kategoriji mlađih kadetkinja, Flavia je uspješno savladala sve svoje protivnice te u finalu osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju. U kategoriji kadetkinja stigla je opet do finala u kojem se susrela s prošlogodišnjom prvakinjom Hrvatske, Klarom Braja iz Karate kluba ''Omega'' Zagreb, i nažalost izgubila, ali je u klupsku vitrinu dodala još jedno srebro. (dp)