Opasna ograda kod crpne stanice u Uvali San Martin

Lokalno
02.11.2017 09:17
D. Požarić
Opasnu ogradu trebalo bi adekvatno obojati i popraviti
Opasnu ogradu trebalo bi adekvatno obojati i popraviti
Nedavno su nam čitatelji dojavili o potencijalnoj opasnosti za bicikliste, a radi se o metalnoj ogradi uz cestu u „S” zavoju kod Uvale San Martin. Njen je završetak kod skretanja na plažu, naime, ukopan u zemlju, pa je u određenim vremenskim uvjetima zbog sive boje prilično loše vidljiva.
-Domaći znaju da je ograda tu, ali je turisti često ne primijete. Znali su u nju udariti automobilom, ili izrezati gume, a vidjela sam i bicikliste koji su preko nje padali, kaže nam čitateljica iz Velog Maja koja tom cestom redovno prolazi. Usput je ponudila jeftino i efikasno rješenje: bojenje ograde jarkom bojom, ili barem u bijelu i crvenu.
Ne bi bilo naodmet ni poptuno ukloniti dio ograde koji "uranja" pod zemlju, jer osim izazivanja nesreća nema nikakvu funkciju, naročito ako uzmemo u obzir da broj rekreativaca  od uređenja šetnice i plaže do danas neprestano raste.
Stazu uz plažu u Uvali San  Martin koriste brojni rekreativci
Stazu uz plažu u Uvali San Martin koriste brojni rekreativci
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti