Održana maturalna zabava SŠ Mate Balote

SŠ Mate Balote
14.03.2016 17:03
Mihaela Peruško
1
1
Maturanti Srednje škole Mate Balote ( generacija 2015./2016. ) pozvali su u subotu, 12. ožujka 2016. svoje roditelje, profesore i prijatelje, na maturalnu zabavu koja će se još dugo pamtiti.
U svijet odraslih maturanti su zakoračili sa stilom, u elegantnim večernjim haljinama i odijelima s kravatom ili leptir mašnom; pred dupke ispunjenom dvoranom pokazali su se u sasvim drugačijem svjetlu, ili su jednostavno čekali blještave reflektore Sportskoga centra Žatika kako bi nas sve zajedno podsjetili koliko su nam dali kroz četiri godine srednjoškolskoga obrazovanja i koliko potencijala ostavljaju za dalje.
Program je započeo svečanim izlaskom parova na crvenom tepihu, nakon kojega su maturanti grupno otpjevali himnu posvećenu znanju - Gaudeamus . Ravnatelj Krešimir Bronić pozdravio je prisutne i pohvalio iznimno darovitu generaciju, a nakon valcera s roditeljima i profesorima, na red su došli i duhoviti skečevi, nakon kojih su kormilo plesnoga podija preuzeli The Night Express .
Maturantima želimo uspješno finale školske godine i ostvarenje daljnjih životnih ciljeva; sudeći po onome što su nam pokazali u subotu, čeka ih i više nego optimistična budućnost. (I.Č.)

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti