Nova službena policijska vozila, PP Poreč dobila kombi za obavljanje očevida i motocikl BMW R 1200 RT

Lokalno
08.06.2018 09:27
kb
Kombi vozilo opremljeno za obavljanje očevida dobila je Policijska postaja Poreč
Kombi vozilo opremljeno za obavljanje očevida dobila je Policijska postaja Poreč
U Policijskoj upravi istarskoj jučer je obavljena svečana primopredaja ključeva novih službenih vozila nabavljenih u sklopu Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa
Istarska policija dobila je pet od ukupno 78 vozila koja je Ministarstvo unutarnjih poslova nabavilo za potrebe povećanja stanja sigurnosti u prometu, i to dva presretača Audi A4, kombi vozilo za obavljanje očevida prometnih nesreća Ford Transit Custom i dva ophodna motocikla BMW R 1200 RT.
Vozila za nadzor brzine kretanja i jedan ophodni motocikl raspoređeni su Postaji prometne policije Pula, a načelnik policijske uprave Alen Klabot uručio je ključeve vozila načelniku prometne policije Marku Peternelju. Ključeve drugog ophodnog motocikla i kombi vozila za obavljanje očevida preuzeo je načelnik Policijske postaje Poreč Davor Švenda.
-Vjerujemo da će uz pomoć navedenih vozila policijski službenici adekvatnije obavljati svoje redovne poslove te da će se, većom prisutnošću policijskih službenika na istarskim prometnicama, povećati stanje sigurnosti u cestovnom prometu i smanjiti broj prometnih nesreća i stradavanja, rekao je načelnik Policijske uprave istarske i poželio policijskim službenicima sreću u daljnjem radu. (kb)

Fotogalerija

© 2003 - 2025 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti