Najmlađi i najstariji ponovno zajedno u Domu za starije

Lokalno
06.12.2023 08:15
D. Požarić
zSD4gM8l4-oš-poreč2.jpg
zSD4gM8l4-oš-poreč2.jpg
U posjeti Domu za starije i nemoćne osobe u Poreču jučer su bile učenice i učenici I.b razreda Osnovne škole Poreč s učiteljicom Marijom Matasović. U društvu najmlađih Dom je posjetio i Ivan Kovač, predsjednik Udruge pčelara „Nektar“ Poreč koji je korisnicima poklonio med iz urbanog pčelinjaka koji su vrcali i punili članovi Udruge.
Susret najmlađih i najstarijih stanovnika protekao je u ozračju veselja i zajedništva, a posebno emotivan dan bio je za korisnicu Poludnevnog boravka Otiliju Mikolavčić koja je u radosnom društvu proslavila 96. rođendan.
Učenici su za korisnike pripremili i poklone: ukrase za bor koje su sami izradili, a poseban poklon korisnicima bile su recitacije i pjesme koje su im otpjevali.

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti