Lijep uspjeh stolnotenisača Sv.Lovreča i Nove Vasi na Kupu grada Poreča

Sport
10.05.2011 08:51
D. Požarić
1
1
Prošlog je vikenda održan stolnoteniski Kup grada Poreča na kojem se okupilo preko 80 igračica i igrača te 14 veterana klubova iz Žbandaja, Tara, Višnjana, Vrvari-Musaleža, Kaštelira, Nove Vasi, Svetog Lovreča i Poreča.
Ekipa Svetog Lovreča u sastavu Mateja Pršurić i Suzana Tramošljanin osvojila je 1. mjesto u kategoriji kadetkinja, dok su među najmlađim kadetkinjama Tamara Vošten i Tea Matošević bile druge, a Helen Silva , Michaela i Ivana Mikulić treće.
U kategoriji najmlađih kadeta je drugo mjesto izborila mješovita ekipa Leon Španić (Višnjan) i Nikola Glavočević (Sveti Lovreč), dok su dva treća mjesta podijelile ekipe Svetog Lovreča u sastavu Antonio Sošić i Marko Ereiz te Nove Vasi u sastavu Anto Rubil , Noa Soldatić i Antonio Prenc .
U kategoriji veterana je trener Nove Vasi i Svetog Lovreča Branko Jakovetić sa Austrijancem Wernerom Burgerom bez poraza osvojio 1. mjesto.
Većina stolnotenisača i stolnotenisačica klubova Svetog Lovreča i Nove Vasi sljedećeg vikenda nastupa na 58.Međunarodnom prvenstvu Zagreba, popularnom „Zagipingu“ koji se održava od 13.-15.05.2011.godine.

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti