LC Poreč na Humanitarnom balu prikupio 50.000 kn

Lokalno
25.11.2013 18:44
B.Ž.
1
1
U subotu 23. 11. u povodu Sv. Maura zaštitnika grada Poreča, u Hotelu Valamar Diamant održan je 16. Humanitarni bal LC Poreč.
Na balu je bilo prisutno 160 Lionsa Poreča i njihovih gostiju iz Novigrada, Pule, Osijeka te prijateljskog Lions kluba Forli iz Italije. Ove godine su na balu bili prisutni i Lionsi iz daleke Kine.
Balu je prisustvovala i guvernerica D-126 Hrvatska Nada Arbanas, gradonačelnik grada Poreča g. Edi Štifanić kao i predsjednik LC Wadinger Osijeka dr. Željko Vranješ i dopredsjednica LC Gea Edita Vranješ koji su pozdravili prisutne.
Na svečanosti prije početka bala LC Poreč je u svoje redove primio tri nove članice iz Pazina, a umjetnički program izveo je član LC Poreč Saša Dejanović na gitari.
Putem donatora prije bala te na balu putem lutrije, aukcije slika, aukcije arhivskih vina poznatih Istarskih vinara, prikupljeno je 50.000 kn koje će za Božić klub donirati udrugama invalida i potrebitim pojedincima.
Na balu je u suradnji s Lions klubom Poreč poznati slikar g. Ante Potočnjak donirao svoju sliku TUŠ Anton Štifanić.
Sa sloganom "Naša snaga za sretniji svijet" Lionsi su još jednom dokazali svrhovitost svoje akcije.

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti