Krav Maga ljetni kamp u Poreču

Sport
20.04.2006 00:00
D.Rapić
1
1
Ovog ljeta Poreč će 7 dana biti domaćinom 100-tinjak zaljubljenika u izraelsku borbenu vještinu Krav Maga, koji će doputovati iz cijeloga svijeta. Da podsjetimo, Krav Maga je agresivna vještina samoobrane, kojoj je cilj eliminacija prijetnje u najkraćem roku.
Zbog specifičnog treninga i obuke, trenutno je najzastupljenija borilačka vještina koju koriste policijske snage i security službe u više od 40 zemalja. Treninge će voditi glavni instruktor International Krav Maga Fedracije Eyal Yanilov s nekolicinom suradnika.
Treninzi će biti prilagođeni spolu i dobi polaznika a održavat će se u dvorani, na plaži, šumi i drugim mjestima. Organizatori seminara su švedski IKMFinstruktori Armen Došlić i Loreto Ferrada koji su u prosincu prošle godine održali seminar u Zagrebu
Cijena 7-dnevnog kampa je 630 Eura a uključuje:
- trening u ukupnom trajanju od 30 sati
- dvokrevetna soba / polupansion
Za dodatne informacije o ovom za sada nepoznatom sportu potražite na:
http://www.krav-maga.com/
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti