Eva Palman iz Umjetničke škole Poreč nastupila na međunarodnom natjecanju učenika osnovnih glazbenih škola
Eva Palman s učiteljicama
U dvorani glazbene škole i dvorani Kulturnog centra "Ivan Rabuzin" u Novom Marofu održano je međunarodno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola "Mladi Padovec" u disciplinama flauta, klarinet, saksofon, truba, rog, trombon, eufonij, tuba, klavir, violina, harmonika, gitara i tambure.
U I. disciplini – flauta natjecalo se 57 učenika osnovnih glazbenih škola iz Hrvatske i Slovenije, a u 3. kategoriji (5. i 6. razred) 13 flautista.
Umjetničku školu Poreč predstavljala je Eva Palman, učenica 5. razreda flaute iz klase učiteljice savjetnice Samante Stell, a nastupila je uz klavirsku pratnju korepetitorice Karle Šain. Osvojila je drugu nagradu odnosno 89.33/100 bodova.