Dobra večer u Klubu studenata Istre

Mozaik
15.02.2010 00:00
D. Požarić
Isus i suvremeni apostoli
Isus i suvremeni apostoli
[slika2w]
Nakon višegodišnjeg izbivanja ovog vikenda maškare su se vratile i u prostorije Kluba studenata Istre u Zagrebu. Da bi osigurali brojčanu premoć maskiranih, članovi KSI-a odlučili su nemaskiranima ulaz te večeri naplaćivati čak sto kuna, no na kraju se ispostavilo da nije bilo potrebe ikoga obavještavati o cijeni ulaznice.
S disco trash glazbom u pozadini, o kojoj je brinuo DJ Bato, klub je prve maškare dočekao već oko 19 sati, a večer se nastavila u, za IKS neuobičajenoj, plesnoj atmosferi. Pri kraju večeri podijeljene su nagrade. Prvo mjesto, odnosno dječji romobil, pripao je maski Sex Machine, Isus je pak osvojio drugo mjesto i električni reket za hvatanje komaraca, a treće mjesto Vesela Opatica koja je nagrađena s kućnom antenom.
[slika2w]
"Ovo nam je dalo nadu da ovakav događaj ne mora biti u nekakvim datumskim i tradicionalnim okvirima već može biti rezultat maštovitih ideja bilo kada", saznali smo od maškaranog Isusa, a ostali članovi složni su da bi zabava ovako osmišljenog tipa trebala biti mnogo češća među mladim ljudima koji se okupljaju u klubu. (M. B.)

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti