DND Poreč izabrao novu predsjednicu i Upravni odbor
1
Članovi i članice DND-a Poreč izabrali su sinoć novo vodstvo udruge – nova predsjednica je
Divna Radola
, a članice Upravnog odbora su dosadašnje
Sonja Kotur Lovreković
,
Vesna Milanović
i
Viviana Salvaro
, te nove
Sunčica Damjanović
,
Sandra Zuanni Močibob
,
Irides Zović
i
Ana Vinkerlić Dujmović
.
– Više od 30 godina sam članica DND-a i to je jedina udruga u koju sam učlanjena. Kada su me pitale bih li se primila dužnosti predsjednice, morala sam razmisliti zbog svojih profesionalnih obaveza. Danas sam se pitala zašto sam pristala i mogu otvoreno reći da je to iz dubokog poštovanja prema djeci i svima vama koji ste okupljeni kako bismo radili za dobrobit djece”, rekla je novoizabrana predsjednica Divna Radola.
Okupljeni su se zahvalili dosadašnjoj predsjednici i članovima Upravnog odbora koje su pomagali osmisliti i provoditi programe.
– Mislim da je red da netko mlađi upravlja udrugom, a ja ću uvijek biti tu kad bude trebalo uskočiti. Sve ove godine me rad u DND-u ispunjavao posebnim zadovoljstvom i drago mi je vidjeti mlade koji će nastaviti ulagati u djecu jer je to najisplativije ulaganje”, rekla je
Zlata Katana Martić
, dosadašnja članica upravnog odbora.
Izborna skupština održana je prema odredbama novog Statuta, donesenog 28. lipnja, a koji je jučer stupio na snagu. (ls)