Diana Rogači zlatna, Ivan Lazić treći a Reana Radovčić peta na Kranj Openu 2011

Sport
27.09.2011 11:04
D. Požarić
Ivan Lazić i Diana Rogači u Kranju
Ivan Lazić i Diana Rogači u Kranju
Na međunarodnom karate turniru "Kranj Open 2011" održanom protekle nedjelje u slovenskom Kranju se među 450 natjecatelja iz Austrije, Mađarske, Italije, Srbije, BiH, Crne Gore, Hrvatske i Slovenije takmičilo i troje natjecatelja iz porečkog Karate kluba "Finida" koji su zabilježili zapažene rezultate.
Diana Rogači je u kategoriji seniorki do 50 kg osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju, dok je njezin klupski kolega Ivan Lazić u kategoriji seniora do 67 kg uspješno izborio za 3. mjesto te tako osvojio brončanu medalju.
Mlađa kadetkinja Reana Radovčić je bila nadomak 3. mjesta i brončane medalje, ali je u presudnim trenucima repasažnog meča izgubila te se na kraju morala zadovoljiti 5. mjestom.(KK Finida/parentium)
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti