Četiri prometne nesreće na području Poreča: Jedna osoba lakše ozlijeđena u Taru, dvije teže u Vabrigi

Crna
07.09.2020 09:52
1
1
Tijekom proteklog vikenda na području Policijske postaje Poreč dogodile su se četiri prometne nesreće. Dvije su osobe bile teže ozlijeđene u nesreći koja se dogodila u subotu u 11.40 sati na raskrižju Turističke ceste u naselju Vabriga, a urok je bilo nepoštivanje prednosti prolaza.
Druga nesreća s ozlijeđenom osobom dogodila se u noćnim satima sa subote na nedjelju na državnoj cesti D75 u općini Tar-Vabriga u kojoj je jedna osoba zadobila lakše ozlijede. Uzrok nesreće bili su alkohol i neprilagođena brzina.
Još dvije nesreće bile su s materijalnom štetom.
S obzirom na početak nove školske godine, službenici Policijske postaje Poreč u rujnu će provoditi akciju "Poštujte naše znakove" koja je usmjerena na zaštitu djece u prometu.
Policija upozorava vozače da se u blizini vrtića i škola kreću smanjenom brzinom te da, se koristi pojas ili sjedalica pri prijevozu djece. (ls)
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti