Bojan Rosić novi predsjednik Općinske organizacije SDP Vižinade

Lokalno
10.12.2017 10:50
D. Požarić
1
1
U petak, 8. prosinca 2017. godine u prostorijama Zajednice Talijana u Vižinadi održana je izborna konvencija Općinske organizacije SDP Vižinada, na kojoj su izabrani članovi tijela organizacije za naredni četverogodišnji mandat.
Za predsjednika organizacije izabran je Bojan Rosić , dosadašnji tajnik organizacije i vijećnik u Općinskom vijeću Općine Vižinada, a za potpredsjednika Marko Ferenac , dosadašnji potpredsjednik i načelnik Općine Vižinada.
Izabrani su i članovi općinskog odbora kojeg čine predsjednik i potpredsjednik po funkciji te Đoni Šimonović, Lučano Geržinić, Vesna Radešić, Tatjana Lončarić i Oliver Arman.
Dosadašnji predsjednik Oliver Arman zahvalio je članovima na dosadašnjoj suradnji i doprinosu te podnio izvješće o svom radu uz čestitke novoizabranom predsjedniku.
Bojan Rosić zahvalio je na ukazanom povjerenju te poručio da će SDP Vižinade u jednakoj mjeri nastaviti raditi na dobrobit svih mještana. Naglasio je da će biti svima na raspolaganju te pozvao sve članove i simpatizere da sa svojim prijedlozima aktivno sudjeluju u daljnjem razvoju organizacije i Općine Vižinada. (dp)
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti