Boćajmo u školi - u Vižinadi odigrano posljednje kvalifikacijsko natjecanje
1
Posljednje ovosezonsko kvalifikacijsko natjecanje iz IBS-ovog projekta Boćajmo u školi održano je u Vižinadi, a po dvoje najuspješnijih učenica i učenika s tog natjecanja steklo je pravo nastupa u finalu koje će se u petak, 3. lipnja s početkom u 10.30 sati održati u Boćarskom centru "Aleksandar Anzur" u Pazinu.
U Vižinadi se, predvođeni voditeljem natjecanja Valterom Ivančićem i boćarima mjesnog kluba Patrikom Radešićem i Jankom Pastorčićem, na mjesnom boćalištu nadmetalo 15 učenica i 16 učenika Područne škole Vižinada.
Najviše uspjeha su imali:
UČENICE:
- Roberta Brčić - 3. raz.
- Nika Arman - 2. raz.
- Neva Blažević - 3. raz.
UČENICI:
- Gabrijel Cvitko - 2. raz.
- Leon Geržinić - 4. raz.
- Emil Ritoša - 3. raz.
U petak, 3. lipnja će se u Boćarskom centru "Aleksandar Anzur" u Pazinu od 10:30 do 12 sati održati ovogodišnje finalno natjecanja projekta Boćajmo u školi za Istarsku županiju. Natjecati će se po dvoje najboljih učenica i učenika s prethodnih devet kvalifikacijskih natjecanja, odnosno ukupno 18 djevojčica i 18 dječaka iz osnovnih škola Vladimira Nazora Pazin, "Vazmoslav Gržalja" Buzet, Šijana Pula, Matije Vlačića Labin, "Ivan Goran Kovačić" Čepić, Vladimira Nazora Potpićan, Petra Studenca Kanfanar uključujući i PŠ Sošići i Jože Šurana Višnjan - PŠ Vižinada. (KK/dp)


