Balotini poljoprivrednici na Vinistri

SŠ Mate Balote
15.05.2012 06:00
Mihaela Peruško
1
1
Proteklog je vikenda, od 11. do 13. svibnja, u dvorani na Žatiki u Poreču održana devetnaesta Vinistra. Obilježili su je brojni izlagači vina, maslinova ulja, sira, suhomesnatih proizvoda i drugih delicija. I ove su godine učenici 3. i 4. razreda poljoprivrednog usmjerenja Srednje škole Mate Balote dobili  priliku prezentirati svoje proizvode, vino i maslinovo ulje.
Sudjelovali su članovi učeničke zadruge „Parentino“, sekcija „Mladi vinari“. Učenici 3. razreda proizveli su istarsku malvaziju, a učenici 4. razreda teran.
Učenici uključeni u Balotin nastup na Vinistri bili su: Paolo Rigo, Armando Vale, Dorian Dagostin, Ivan Brčić, Viktor Ivičić, Arno Saina, Eleonora Srdoč, Valentina Prodan, Loris Radoš, David Košeto i Valentino Pršurić, a pratili su ih njihovi profesori Margita Žiković, Nada Baksa, Mirela Marković i Eligio Bernobić.
Valentina Prodan i Eleonora Srdoč, 4.P

Fotogalerija

© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti