Balonska dekoracija dočekala školarce u Žbandaju
Baloni u Područnoj školi Žbandaj
Povodom početka nove školske godine, učenici podružnice Žbandaj Osnovne škole Poreč dočekani su uz posebno iznenađenje – šarenu balonsku dekoraciju koju je izradila Fedora Matejčić, vlasnica obrta Dreams dekoracije.
Dekoracija je postavljena u školskom holu kako bi djeci uljepšala prvi dan i unijela veselje u povratak u školske klupe.
- Želja mi je bila stvoriti veselu atmosferu i uspomene kojih će se djeca rado sjećati na fotografijama, rekla je Matejčić.
Uz boje, balone i osmijehe, mališani su dobili priliku započeti novu školsku godinu u razigranom okruženju. Roditelji i nastavnici nadaju se da će ovakav početak djeci donijeti dodatnu motivaciju za učenje, a svi zajedno poželjeli su im godinu punu znanja, prijateljstva i lijepih trenutaka.


