Automobilizam: "Istarska rivijera" nastavlja se u Vrsaru
Auto moto klub »Skok racing« iz Brtonigle ovoga vikenda priređuje treću ovogodišnju utrku Prvenstva »Istarska rivijera«, u kojoj mahom nastupaju mladi automobilisti. Nakon dosadašnjih natjecanja priređenih na karting stazi u Taru organizator je odlučio promijeniti ambijent i preselio utrku u nešto južniji Vrsar.
Kružna utrka »Hyundai Autokuća Košara – Istarska rivijera 2006«, u kojoj natjecatelji nastoje postići što bolje vrijeme, vozit će se u nedjelju u 12 sati na vrsarskom gradskom parkiralištu, kada su na rasporedu službeni treninzi, dok će natjecanje za bodove početi u 14 sati.
Kao i u dosadašnjim utrkama vozači će biti podijeljeni u pet klasa (do 1.200 ccm, do 1.600 ccm, više od 1.600, diesel i sport), a organizator će posebno nagraditi najbolju vozačicu, rekord staze, najboljeg natjecatelja bez automobilističke licence te najboljeg juniora i najmlađe sudionike utrke.
S. Ž.