Aukcija 'Udomi knjigu' 25. travnja u sklopu BOOKtige

Kultura
16.04.2019 09:26
D. Požarić
Pixabay
Pixabay
Nakon prošlogodišnjih, iznimno dobro prihvaćenih aukcija starih knjiga i tiskovina, Gradska knjižnica Poreč u suradnji s antikvarijatima Glavan iz Ljubljane i Mali neboder iz Rijeke u okviru ovogodišnje BOOKtige priprema još jedno „udomljavanje knjiga“ na kojemu će biti predstavljene vrijedne i zanimljive antikvarne knjige.
U prošlosti je tradicionalna aukcija knjiga bila najdinamičniji oblik prodaje, a kako je danas knjiga prisutna u različitim formatima i lako dobavljiva, bit će se iznimno zanimljivo prisjetiti se javnih nadmetanja na kojima kupac knjige postaje onaj koji ponudi najveći iznos.
Aukcija „Udomi knjigu“održat će se u četvrtak, 25. travnja u 18 sati, a vodit će je prijatelji BOOKtige: Rok Glavan, slovenski antikvar, voditelj Antikvarijata Glavan u Ljubljani i Tomo Vučinić, riječki antikvar, voditelj antikvarijata Mali neboder u Rijeci.
Katalog i pravila aukcije su na linkovima: www.knjiznicaporec.hr i www.artauction.info .
Ogled predmeta jedan sat prije aukcije.
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti