Amir Rešidović zlatni na Cro Cupu u Čakovcu

Sport
02.04.2019 08:46
kb
Izvor: SZGP
Izvor: SZGP
Amir Rešidović iz porečke „Finide” osvojio je zlatnu medalju u izvođenju kata na međunarodnom karate turniru održanom prošle subote u Čakovcu.
Do pobjedničkog postolja u kategoriji veterana na Cro Cupu 2019. Amir je stigao pobijedivši Mihaela Rukše i Belu Simona iz Karate kluba Novo Mesto, dok je u finalu bio bolji od Damira Krsnika iz zagrebačke Alfe.
U seniorskoj kategoriji Amir je nakon poraza od aktualnog viceprvaka Hrvatske Luke Koščevića iz KIK Kloštar Ivanić, dobio priliku u repasažu. U prvom nastupu pobjeđuje slovenskog natjecatelja Belu Simona, dok u repasažu za medalju protiv crnogorskog natjecatelja Filipa Bakića iz Karate kluba Budućnost, nije uspio pobijediti, pa se plasirao na peto mjesto.
Na turniru su nastupila 752 natjecatelja iz 56 klubova i 7 država (Austrija, BiH, Crna Gora, Hrvatska, Mađarska, Slovenija i Ukrajina). (kb)
Izvor: SZGP
Izvor: SZGP
© 2003 - 2026 Parentium Media - Hosted by Plus.hr
Ova stranica koristi kolačiće radi pružanja boljeg korisničkog iskustva. Izjava o privatnosti