Advent Poreč: na Badnje jutro podijeljeno tisuću porcija bakalara
Druženje i prigodna marenda uz ugodnu glazbu - tako je proteklo Badnje jutro u Poreču, program u sklopu Adventa Poreč koji je Grad Poreč već tradicionalno priprema za sve građane i goste uoči Božića. Na štandovima u Parku Matije Gupca besplatan bakalar za sve okupljene dijelili su gradonačelnik Loris Peršurić sa zamjenicima Elijom Štifanićem i Ugom Musizzom te predsjednikom Gradskog vijeća Zoranom Rabarom. Druženje povodom božićnih i novogodišnjih blagdana okupilo je brojne Porečanke, Porečane i goste. Ukupno je podijeljeno tisuću porcija bakalara, pakiranih u prigodnim pakiranjima, a bila je tu i čaša vina za svakoga.
Uz lijepo sunčano jutro i laganu glazbenu podlogu Malvazije banda i Gordan Gregurović dua, ovaj je domjenak bio dar Grada Poreča za sve građane i goste uoči božićnih i novogodišnjih blagdana i prilika za zajedničko druženje, a proteklo je u ugodnoj i zabavnoj atmosferi prije odlaska domovima i priprema za Badnju večer.
Na Štefanje, u 11 sati u Parku Matije Gupca održat će se Fantastični origami radionica udruge Štriga, a u 19 satu nastupaju Blues Brajdersi.
Program Adventa Poreč pratite na
adventporec.com
te na Facebook ili Instagram stranici.






