Ponedjeljak, 25.Svibnja 2020 (09:35:28) - Godina:18

Filip Perić u posljednjoj sekundi donio pobjedu za RK Poreč

Sport, 03.10.2019. (10:04)
Filip Perić
Filip Perić

Rukometaši RK Poreča odnijeli su pobjedu u 3. kolu Paket 24 Premijer lige, protiv ekipe MRK Sesvete.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme vodili su Porečani, no u drugom poluvremenu domaćini iz Sesveta stižu rezultat, pa i prelaze u vodstvo. Ipak, u zadnjem napadu domaćina gosti su se obranili s igračem manje, a Filip Perić je sa zvukom sirene iz kontre zabio pogodak za pobjedu 30:31.

Porečane je predvodio kapetan Matija Rađaković s 13 pogodaka iz isto toliko pokušaja, Luka Moslavac zabio je pet, a Tim Thoss i već spomenuti Filip Perić po četiri gola.

Kod domaćina iz Sesveta najprecizniji su bili Krešimir Krešić s devet, te Leon Strbad s osam pogodaka.

Rukometaši RK Poreča u petak putuju u francuski Aix en Provence, gdje će u subotu u 19 sati odigrati prvi susret 2. kola EHF kupa, protiv ekipe PAUC handball. (ls)