Petak, 5.Lipnja 2020 (05:23:38) - Godina:18

NLP dijagnostika - biorezonantna terapija, nelinearna analiza

Nogomet: Kaštelirci i Višnjanci igrali po nevremenu

Sport, 09.09.2019. (09:26)
(Izvor:Istrasport)Link

Lokalni derbi na kaštelirskoj Huzalici jučer je pomalo upropastilo nevrijeme, javlja Istrasport. Prvih pola sata gotovo se i nije moglo igrati zbog snažne kiše i vjetra koji su ometali nogometaše. Na kraju zaslužena pobjeda do koje su Kaštelirci došli nakon dvije idealne dubinske lopte. Prvu je poslao Patrik Zović za Nikolu Valentića koji je u 56. minuti izbio sam pred Labinjana i pogodio za 1:0. Drugu je „teledirigirao“ baš on, strijelac prvog pogotka, uposlivši Josipa Ciglara koji povisuje na 2:0.

U posljednjih 20 minuta gosti su pali, kako psihički, tako i fizički. Na 3:0 povisio je najbolji igrač susreta Valentić, glavom na centaršut Davida Radoslava s desne strane, a konačnih 4:0 postavio je 16-godišnji Stiven Kocijančić na asistenciju Ciglara koji je ukrao loptu protivniku i s njom prije zadnjeg pasa pretrčao trideset metara.

Pobjeda Kašteliraca još više dobija na snazi kada se zna da su ovaj susret dočekali bez standardnog igrača Munđera, a u prvom poluvremenu ozlijedio se i odlični napadač Dalibor Peričić. I bez njih, trener Zdrilić sastavio je momčad koja je zasluženo pobijedila.

KAŠTELIR – Igralište Huzalica – Gledatelja: 70 – II ŽNL – 1. KOLO
SUDAC: Igor Rajko (Poreč) POMOĆNI SUCI: Žarko Fabac i Ivan Jakičić (oba Poreč) – DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

KAŠTELIR LABINCI – VIŠNJAN 1957 4:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Valentić 49′, 2:0 Ciglar 59′, 3:0 Valentić 84′, 4:0 Kocijančić 90′

Žuti kartoni: Zović, Štefanić (Kaštelir Labinci) Bonaca (Višnjan 1957)

Crveni karton: trener Nikola Stanić 32′

KAŠTELIR LABINCI: Arambašić, Gjumić, Zović (68. Bernobić), Živković, Štefanić, Benčić, Valentić (85. Dagostin), Klarić, Radoslav (84. Kocijančić A.), Ciglar, Peričić (29. Kocijančić S.)
Trener: Darko Zdrilić

VIŠNJAN 1957: Labinjan, Perhat, Perić, Koraca, Bonaca, Jehnić, Banko, Kotorac, Hrvatin (46. Bertoša), Budak, Matić (68. Sinožić)
Trener: Nikola Stanić