Utorak, 25.Lipnja 2019 (18:47:57) - Godina:17

Parentium.com se pohranjuje u digitalnom arhivu NSK
Poreč Open Air Festival - 2019

Dječaci RK Poreča upisali dvije pobjede

Sport, 25.04.2019. (08:06)

Jučer su rukometni dječaci A trenera Vedrana Mataije u dvorani Žatika odigrali dvije utakmice 1. HRLDA zapad i upisali dvije pobjede. Nakon što je prvo poluvrijeme protiv MRK Umag završilo rezultatom 9:7 za Poreč, Mataijini "pospanci" su se probudili i na kraju utakmice slavili rezultatom 22:12.

MRK Umag - RK Poreč 12:22(7:9)

Za RK Poreč su igrali: Jagičić, Velenik T. 0+1, Velenik D., Dinić 1, Štifanić 3, Vernik D. 5, Andrić 1, Labinac E., Babac 2, Vernik T., Labinac L., Dadić 2, Trbović 2, Žiković (2), Oroz 2, Jelić 3, Aleksić (11)

Druga utakmica bila je derbi između drugoplasirane ekipe RK Karlovca i trećeplasiranog RK Poreča.

Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno i osim što su u jednom trenutku Porečani imali 3 gola prednosti, praktički se igralo gol za gol, pa je i rezultat na kraju prvog dijela susreta bio 10:9 u korist mladih Porečana. Kao i protiv Umaga, rukometaši Vedrana Mataije u drugom poluvremenu ubacuju u višu brzinu, i susret završavaju pobjedom 22:17.

RK Poreč - RK Karlovac 22:17(10:9)

Za RK Poreč su igrali: Jagičić 1, Velenik T., Velenik D., Dinić 4, Štifanić, Vernik D. 4, Andrić, Labinac E., Babac 2, Vernik T., Labinac L., Dadić, Trbović, Žiković, Oroz, Jelić 7+4, Aleksić (8+1). (kb)