Matiani Poreč ležajevi, semerinzi, SKF, FAG, Timken, Corteco, SNR, NTN, Koyo, Ina

Flavia Paliaga peta na Zagreb Karate Cupu

Flavia Paliaga iz Karate kluba Finida upisala odličan nastup u Zagrebu
10.09.2019. (07:48)

Flavia Paliaga iz Karate kluba Finida osvojila je peto mjesto na Zagreb Karate Cupu, međunarodnom turniru na kojem je ove subote u zagrebačkoj Kutiji šibica nastupilo 720 natjecatelja iz 81 kluba iz BiH, Hrvatske, Mađarske, Srbije i Slovačke.

Bio je to Paliagin prvi nastup nakon ljetne pauze. U kategoriji kadetkinja u katama je poslije jedne pobjede i jednog poraza dobila mogućnost repasažnog nastupa za 3. mjesto.

U prvom repasažnom nastupu pobijedila je članicu Karate kluba Slavonski Brod Mateu Ećimović, dok je u zadnjem repasažnom nastupu za treće mjesto i brončanu medalju tijesno (2:3) izgubila od protivnice iz Srbije, Minee Ristić, te se u konačnici morala zadovoljiti 5. mjestom. Nastupila je i u kategoriji juniorki, također u katama, i probila se na 7. mjesto. (dp)