Logo - www-parentium.com

Vrsaranima četiri prva mjesta na Županijskom kickboxing prvenstvu

19.03.2019. (14:31)

Kickboxing prvenstvo Istarske županije u Point fightingu, Light contactu i Kick lightu održano je 17. ožujka 2019. u Pazinu. Sudjelovalo je 149 natjecatelja iz 15 istarskih klubova, a KBK Vrsar imao je 5 predstavnika. Nastupili su Jan Halambek, Petar Matukina, Sven Rajić, Nikola Andrić i Emil Mujkić.

Emil Mujkić je nastupio u kategoriji Point Fighting, -33 kilograma. Pobijedio je predstavnika KBK "Planet" Pula rezultatom 13:3, dok je u finalu bio bolji od predstavnika Buzeta sa 6:0 te osvojio zlatnu medalju.

Jan Halambek (-36 kg) borio se s natjecateljima iz Poreča. Prvog "Kingovca" pobijedio je rezultatom 6:0., a drugog u finalu 7:3 i osigurao 1. mjesto u svojoj kategoriji.

Nikola Andrić nastupio je  u dvije uzrasne kategorije: dječaci i mlađi kadeti. Sa pet borbi i pet pobjeda Nikola je statistički bio najbolji borac u svojoj uzrasnoj kategoriji.

U mlađim kadetima nastupili su Petar Matukina i Sven Rajić. Petar je prvu borbu pobijedio, a drugu izgubio sudačkim previdom. (kb)