Logo - www-parentium.com
Autowill - Proljetne uštede na svim modelima

Za BK Poreč dva druga mjesta u ukupnom poretku MTB zimske lige Istre i Kvarnera

19.03.2019. (11:10) Odlaskom zime završava i MTB zimska liga Istre i Kvarnera čije je osmo, finalno kolo održano unedjelju, 17. ožujka u izvrsnoj organizaciji BK Grobnik u Stazinama.

Za Biciklistički klub Poreč je i 12. izdanje lige bilo uspješno. Njegovi su članovi osvojili dva druga mjesta u sveukupnom poretku lige (Diego Žužić u kategoriji seniora, Paolo Baldaš u kategoriji juniora).

Osim osvajača postolja, tijekom osam utrka ovogodišnje lige boje kluba branili su još Bojan Horvat i Benjamin Brajković u kategoriji Master A, Tom Ban u Master B, Ivan Bratović u kategoriji seniora i najmlađa članica Hana Kiš u kategoriji do 11 godina.

Treba još istaknuti kako je, prema glasovima natjecatelja, Biciklistički klub Poreč osvojio drugo mjesto kao najbolji organizator kola Zimske lige, iza KD Melamina iz Kočevja.

Iako je Zimska liga završila, za porečke bicikliste nema odmora jer se sljedećeg vikenda u Raklju vozi maraton u sklopu Istarskog MTB kupa. (bh/dp)