Logo - www-parentium.com
Cafe bar Soggiorno

Vrsarani kasnim golovima do troboda u derbiju kola

18.03.2019. (07:39) (Izvor:Istrasport - Link )

Derbi u Vrsaru je uz dobro raspoložene momčadi Vrsara i Banjola odigran, nažalost, pred samo pedesetak gledatelja. Na kraju bodovi ostaju u Vrsaru koji je ubilježio prvu pobjedu pod vodstvom trenera-igrača Igora Ružića, javlja Istrasport.

Elvis Kastrati efektno je pogodio u 18. minuti, a nakon njega su i Mihalić i Tomišić u nekoliko navrata bili dobro postavljeni, sve do 73. minute nakon čega su u deset minuta postignuta tri pogotka.

Najprije je Nico Bakjac realizirao jedanaesterac za egal u Vrsaru, a onda je u 82. u gužvi najspretniji bio Alen Legović za 2:1. Točku na “i” stavio je povratnik u dres Vrsara, Antonio Pršurić, dvije minute kasnije.

VRSAR – Mjesno igralište – Gledatelja: 50
PRVA ŽNL ISTRA – 14. KOLO – SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) – POMOĆNI SUCI: Igor Rajko (Poreč) i Diego Biljuh (Marčana) – DELEGAT: Boris Spećina (Novigrad)

VRSAR – BANJOLE 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kastrati 18´, 1:1 Bakjac 73´(11m), 2:1 Legović 82´, 3:1 Pršurić 84´

Žuti kartoni: Šverko, Matošević, Kastrati (Vrsar), Bakjac, Jozepović, Šimičević (Banjole)

VRSAR: Mihalić, Legović, Fonović, Kastrati, Zdrilić, Đerđaj, Šverko (od 89. Ruba), Sabadoš, Matošević, Poljaković (od 62. Pršurić), Dekleva.
Trener: Branko Deak

BANJOLE: Tomišić, Kamber (od 87. Rajković), Bakjac, Ćosić, Moscarda, Matejčić, Marković, Šimičević, Ognjenović, Martinović (od 46. Vezgeč), Jozepović.
Trener: Dragan Tomić