Subota, 23.Siječnja 2021 (12:33:10) - Godina:19

NLP dijagnostika - biorezonantna terapija, nelinearna analiza
Čišćenje apartmana i soba ozonom!

Odbojkašice Poreča poražene od Vukovarki

Sport, 23.12.2020. (09:19)

Porečke odbojkašice poražene su rezultatom 0:3 (18:25; 14:25; 20:25) u utakmici 11. kola Superlige u kojoj su bile domaćini ekipi Enna Vukovar.

Početak je pripao gošćama, a nakon vodstva Vukovarki od 16:8 Porečanke su uspjele doći do priključka na 12:17, kad su gošće uzele prvi time-out.

Gošće dobivaju prvi i drugi set. Nakon vodstva Poreča 14:11, gošće rade seriju od četiri poena i prelaze u vodstvo 16:15. Porečanke ne uspijevaju parirati te griješe na servisu, koji je bio peti u nizu, što je olakšalo gošćama da dobiju set.

Ovim porazom Porečanke su potvrdile pretposljednje mjesto na tablici Superlige s osvojena dva boda dok je na začelju Olimpik s jednim bodom.

Porečanke su nastupile u sastavu: Larisa Pauletić, Rebecca Scoria, Helena Plazanić, Mateja Vekić, Lea Banko, Nika Kalčić, Ema Poropat, Dora Rajko, Patricija Hajmut, Ana Katalina, Antonija Hrvatin, Leana Burilo. (ls)