Utorak, 26.Siječnja 2021 (10:16:27) - Godina:19

Čišćenje apartmana i soba ozonom!

Porečke odbojkašice upisale poraz protiv ekipe OK Brda Split

Sport, 02.12.2020. (09:02)
OK Poreč (Foto: Facebook)

Porečke odbojkašice su u nedjelju u dvorani SRC Velog Jože odigrale utakmicu 9. kola s ekipom OK Brda Split, te ubilježile još jedan poraz 0:3 (16:25; 10:25; 12:25) u samo 57 minuta igre.

Početak prvog seta pripao je kvalitetnijim i iskusnijim gošćama. Nakon prvog time outa slijedi promjena organizacije igre, a nakon drugog gošće ne dozvoljavaju Porečankama nikakvu promjenu na terenu.

Drugi set bio je sličan prvome: slab početak domaćih odbojkašica, a ni nakon treće izmjene domaćina na terenu se odnos snaga ne mijenja.

Domaćim odbojkašicama nedostajala je Mateja Vekić koja je u samoizolaciji. Nastupile su u sastavu: Larisa Pauletić, Rebecca Scoria, Erika Momić, Lea Banko, Doris Curać, Ana Katalina, Nina Boras, Leana Burilo, Ema Poropat, Helena Plazaić, Patricija Hajmut te Nika Kalčić, koja je debitirala za seniorsku ekipu. (ls)