Utorak, 7.Srpnja 2020 (20:04:36) - Godina:18

O Portalu

Parentium.com se pohranjuje u digitalnom arhivu NSK
Valfresco Direkt
NLP dijagnostika - biorezonantna terapija, nelinearna analiza

Porečki karatisti Mirko Banović i Amir Rešidović osvojili četiri medalje u Beogradu

Sport, 13.03.2020. (10:02)

Veterani Mirko Banović i Amir Rešidović iz Karate kluba Finida osvojili su četiri medalje: jednu zlatnu, jednu srebrnu i dvije brončane na 22. Prvenstvo Balkana za seniore i veterane u katama i borbama održanom u Beogradu proteklog vikenda.

Banović i Rešidović na prvenstvu su nastupili u sklopu Hrvatske karate reprezentacije u dvije discipline - kate - borbe

U disciplini kate, veterani + 55 godina, Rešidović je ostvario do sada najveći rezultat, osvojio je 1. mjesto i titulu prvaka Balkana, dok se Banović u istoj disciplini osvojio 3. mjesto i brončanu medalju.

Amir i Mirko su se također okušali i u borbama (veterani +55 godina +75kg), te i u borbama ostvarili vrlo dobar rezultat, Rešidović je osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju, dok je Banović izborio 3. mjesto i brončanu medalju. (ls)