Četvrtak, 12.Prosinca 2019 (07:26:11) - Godina:17

Novogodišnja lutrija Društva invalida Poreč
Advent Poreč

Stolnotenisači Vrsara uspješni na prvenstvu mlađih kategorija

Sport, 02.12.2019. (10:59)

Pojedinačno prvenstvo u stolnom tenisu za sve mlađe kategorije Istarske i Primorsko-Goranske županije održano je u nedjelju u Vrsaru. Stolnoteniski klub "Vrsar" bio je domaćin turnira koji je okupio 60 natjecatelja, najviše mlađih kadeta i kadetkinja.

Natjecatelji iz Vrsara osvojili su devet medalja. U kategoriji mlađih kadeta, Morena Brajković je osvojila treće mjesto, a Ema Brizić prvo. Kadetkinja Ema Brizić osvojila je drugo mjesto, Ana Lukez prvo, a kadet Leo Lukez treće mjesto. Juniori leo Lukaz i Jan Grujović osvojili su treće mjesto, a juniorke Ema Brizić treće, a Ana Lukez drugo mjesto.

Seniorke su odigrale dvostruko 7.i 8.kolo Superlige i poražene su u Malinskoj 3:0, dok su u Vrsaru izgubile od ekipe Aquaestil iz Duge Rese 3:1. Narednog vikenda natjecatelje iz Vrsara očekuje 3.regijski turnir za klince i najmlađe u Umagu. (ls)