Srijeda, 20.Studenog 2019 (20:09:33) - Godina:17

Crofish Poreč
Istarski supermarketi - aktualni akcijski katalog

RK Poreč poražen u Bjelovaru

Sport, 04.11.2019. (13:57)

Prva ekipa RK Poreča gostovala je jučer u Bjelovaru, gdje su pred punom dvoranom Europskih prvaka odigrali susret 6. kola Paket 24 Premijer lige protiv domaćina RK Bjelovar.

Prvo poluvrijeme počelo je odlično za rukometaše Dinka Đankovića, koji su u 9. minuti imali prednost od četiri gola 1:5. Domaćin je pritiskao i uspio pronaći pukotine u porečkoj obrani, pa u 17. minuti izjednačava na 6:6, od kada se doslovno igra gol za gol i ekipe na odmor odlaze pri rezultatu 14:14.

Drugo poluvrijeme opet jako dobro otvaraju Porečani te zadržavaju prednost do 54. minute, kada domaćini opet stižu zaostatak i uspijevaju okrenuti rezultat u svoju korist za konačnih 30:28.

Kod domaćina najuspješniji su bili Ivan Koncul sa sedam, te Domagoj Grizelj i Filip jurišić svaki s po šest pogodaka.

U redovima RK Poreča opet odličan Filip Perić s devet pogodaka, prati ga kapetan Matija Rađaković koji je zabio sedam golova i Marin Sakić, koji je šest puta zatresao mrežu Bjelovarčana.

Rukometaši RK Poreča sljedeću utakmicu, 7. kola Paket 24 Premijer lige igraju u nedjelju 10. studenog u 19 sati, na domaćem parketu dvorane Velog Jože protiv RK Spačva iz Vinkovaca. (ls)