Ponedjeljak, 21.Listopada 2019 (21:00:17) - Godina:17

Parentium.com se pohranjuje u digitalnom arhivu NSK
Viendel - Digitalni marketing

Rk Poreč: Dječaci A upisali dvije pobjede u Čavlima

Sport, 07.10.2019. (08:01)

Dječaci „A” Rukometnog kluba Poreč odigrali su jučer dvije utakmice 2. kruga 1. HRLDA zapad u Čavlima i upisali 4 boda.

U prvoj utakmici protivnik im je bila ekipa RK Čavle.

Porečki dječaci bolje otvaraju utakmicu i stvaraju prednost od 3 gola, no domaćini su ih do kraja poluvremena sustigli, pa poluvrijeme završava rezultatom 5:5.

U drugom poluvremenu, dječaci RK Poreča utakmicu privode sigurno kraju do konačnih 12:8.

2. krug 1. HRLDA zapad RK Čavle - RK Poreč 12:8(5:5)

Za Poreč su nastupili: Markovski, Jagičić, Dinić 3, Štifanić, Andrić 2, Babac 2, Poropat, Hasnek, Prgić, Brkić 3, Dadić, Trbović 1, Matošević (2), Oroz, Jelić 1, Aleksić (9)

Drugu utakmicu, protiv RK Viškova shvatili su mladi Porečani ozbiljnije, pa je i rezultat na poluvremenu iste bio 15:9 u njihovu korist. U drugom poluvremenu šansu su dobili svi igrači, a protivnik je uspio smanjiti razliku na konačnih 23:21.

2. krug 1. HRLDA zapad RK Poreč - RK Viškovo 23:21(15:9)

Za Porečane su nastupili: Jagičić, Dinić 3, Štifanić 4, Vernik 4, Andrić 2, Labinac, Babac, Poropat, Hasnek, Prgić, Brkić 6, Dadić 1+1, Trbović, Žiković (3), Oroz, Jelić 2, Aleksić (5) (dp)