Petak, 26.Travnja 2019 (14:38:59) - Godina:17

Viendel - Digitalni marketing
OKOLO - tjedan kulture življenja u Poreču

Aldo Hrvatin, Walter Ritoša i Anton Nino Belušić veteranski prvaci Istre u trojkama

Sport, 19.03.2019. (11:15)

Boćari trećeligaša Umaga Aldo Hrvatin, Walter Ritoša i Anton Nino Belušić osvojili su ovogodišnji naslov veteranskih prvaka Istre u trojkama, na šestom županijskom prvenstvu glavnina kojeg je odigrana u porečkoj boćarskoj dvorani SRC Veli Jože. Za dio natjecanja po skupinama korištena je i dvorana pazinskog Boćarskog centra "Aleksandar Anzur".

Umažani su u finalu sa uvjerljivih 13:2 pobijedili Branka Aničića, Serđa Blaževića, Josipa Zovića i Vitomira Jelenića iz pazinskog Kompakta, dok je u susretu za 3. mjesto momčad boćarskog središta Pula za koju su nastupali Ivan Percan, Josip Županić, Valter Racan i Dino Pereša sa maksimalnih 13:0 savladala Izidora Radojkovića, Petra Stojnića i Bruna Bernacu, članove Tara Vabrige. (IBS)