Utorak, 23.Srpnja 2019 (14:23:10) - Godina:17

Parentium.com se pohranjuje u digitalnom arhivu NSK
Ljetno kino u Kašteliru

Rukometašice Poreča nadmoćno pobijedile protivnice iz Buja

Sport, 18.03.2019. (09:30)

Rukometašice RK „Poreč” bile su bolje od selekcije ŽRK „Buje” i pobijedile 21:14. u 10. kolu županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004./2005. godine.

Od prve su minute domaće rukometašice krenule odlučno, stvorivši rezultatsku prednost koja se do poluvremena istopila na tri gola razlike. Nastavak je bio u sličnom ritmu, prednost je rasla i na kraju je bilo plus sedam.

ŽRK Poreč – ŽRK Buje 21:14 (11:8)

Pogotke za Poreč su postigle: Ivančić 10, Brajković 4, Barišić 2, Picco, Pušić, Matošević, Mejrić i L. Prgić po 1. Za ekipu Buja najviše pogodaka postigla je Gombar 6.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Sara Brajković, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Sara Šimonović, Nika Pušić, Zea Aleksić, Lana i Ivana Prgić. Trener Goran Rajković.

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006./2007. godine izgubile su u 10. kolu županijske lige od ekipe ŽRK Buja rezultatom 17:8 (5:3). (kb)