Petak, 26.Travnja 2019 (14:40:58) - Godina:17

Osovina Prenc-Belušić za gostujuće slavlje Funtane

Sport, 18.03.2019. (07:43)
(Izvor:Istrasport)Link
Maikol Prenc (FOTO: Facebook)

Velovršanima bodovi ne trebaju, a Funtana je još uvijek u situaciji koja pretpostavlja borbu za ostanak u ligi. Zbog toga, dojam je da je jučer na Tivoliju presudio baš motiv, a momčad Deana Mostahinića zasluženo je slavila, piše Istrasport.

U 45. minuti Atanas Gjurchinoski iz sredine na desnu stranu izbacuje Tonija Belušića koji na drugoj vratnici vidi Maikola Prenca. Napadač Funtane lukavo zaobilazi golmana i pogađa za 0:1.

Isti akteri u akciji su i sedam minuta kasnije, samo je ovaj put Prenc izbjegao zaleđe, pobjegao obrani domaćih i mirno proslijedio do Belušića koji zabija za 0:2. Do kraja susreta je Enver Kunić samo ublažio velovršanski poraz.

PULA – SRC Tivoli – Gledatelja: 50
PRVA ŽNL ISTRA – 14. KOLO – SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak) – POMOĆNI SUCI: Jasenko Mujić i Robi Ilić (oba Potpićan) – DELEGAT: Sandro Špigić (Šegotići)

VELI VRH – FUNTANA 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Prenc 45´, 0:2 Belušić 52´, 1:2 Kunić 67´

Žuti kartoni: Bobić, Žgomba (Veli Vrh); Hanižar (Funtana)

VELI VRH: Radolović, Čeranić, Urošević, Kruškić, Kunić, Špelić (82. Halilović), Bobić (66. Fiorido), Žgomba (89. Ulemek), Toprek, Božičević (86. Škiljan), Malobabić (57. Tambolaš).
Trener: Damir Šistek

FUNTANA: Milocani, Radenović, Buršić, Šegon, Sardelin (86. Temaj), Matošević, Prenc, Banić, Gjurchinoski (71. Barbić), Hanižar, Belušić.
Trener: Dean Mostahinić